CeBIT 2014 – bezpieczeństwo IT

W tym tygodniu w Hanowerze odbywa się CeBIT – coroczne targi elektroniki użytkowej. Wśród licznych premier i prezentacji najnowszych technologii i produktów nie mogło zabraknąć miejsca dla panelu dyskusyjnego, w pełni poświęconego tematyce bezpieczeństwa IT. Wśród prelegentów znalazł się między innymi Richard Marko przedstawiciel producenta popularnego oproprogramowania antywirusowego ESET.

Panel dyskusyjny poświęcony w całości bezpieczeństwu informatycznemu „The name of the game is security – but how?”, odbędzie się w czwartek 13 marca, w hali 8. Prócz współzałożyciela i dyrektora firmy ESET wezmą w nim udział także Neil Fox (CEO, SoftServe), Natalya Kaspersky (CEO, InfoWatch Group), Raimund Genes (CTO, Trend Micro) oraz Karl Mayrhofer (Managing Director, Fabasoft Cloud GmbH). Przebieg dyskusji będzie dostępny on-line w sieci.

 

Wszystkich „ciekawskich” amatorów bezpieczeństwa i nowinek związanych najnowszymi rozwiązaniami antywirusowymi firma ESET zaprasza na swoje stoisko w hali 12 (stanowisko C40), gdzie ESET zaprezentuje najnowsze programy i sposoby ochrony komputera, m.in. pakiet bezpieczeństwa ESET Smart Security oraz popularny system antywirusowy ESET NOD32 Antivirus, a także nowe narzędzie do dwustopniowej autoryzacji (ESET Secure Authentication). Odwiedzenie stoiska firmy ESET było również szansą na bliższe i bardziej dogłębne zapoznanie się z programem do szybkiego i prostego szyfrowania danych DESlock+, który pojawił się w najnowszej ofercie ESETa dzięki powstałemu niedawno programowi współpracy producentów ESET Technology Alliance.


Zaufali nam