Oprogramowanie

Nowy ESET dla firm

Nowy ESET – nowe możliwości

Zupełnie nowa konsola zarządzająca, możliwość konsoli chmurowej, niezależne agenty pozwalające na lepszą kontrolę nad stacjami roboczymi, pełne wsparcie dla środowisk wirtualnych, deinstalacja innego oprogramowania antywirusowego oraz wiele innych ciekawych funkcji!
ESET Cloud Administrator

Konsola ESET w chmurze

Chmurowa usługa ESET Cloud Administrator umożliwia zarządzanie bezpieczeństwem sieci wielkości do 250 stanowisk. Oszczędza budżet, czas i upraszcza ochronę sieci.

Proste i skuteczne szyfrowanie dla firm ESET Endpoint Encryption lub ESET Full Disc Encryption.

Szyfrowanie danych od ESET, to przydatne w każdej firmie narzędzie, zapobiegające negatywnym skutkom wycieków danych oraz pomagające spełniać wymogi RODO.

Dwuskładnikowa autentykacja użytkowników dla zapewnienia jeszcze lepszej ochrony sieci i firmowych danych.

Jesteś administratorem sieci w firmie lub instytucji? Już teraz zarezerwuj sobie miejsce w bezpłatnej eKonferencji online! Poznaj najnowsze rozwiązania ESET i nie tylko. To wszystko bez wychodzenia z biura – na Twoim komputerze!

ESET Skaner online

Darmowy antywirus ESET on-line! Usuń wirusy i robaki ze swojego komputera zupełnie za darmo! Przekonaj się i sprawdź czy Twój program antywirusowy nie pominął jakiegoś zagrożenia.

 

Uzyskaj pełny wgląd w bezpieczeństwo zdalnych i stacjonarnych firmowych komputerów. Konsola ESET Security Management Center to automatyzacja zarządzania bezpieczeństwem, pełne zarządzanie, elastyczne raportowanie oraz pełna przejżystość sieci.


Zaufali nam