Oprogramowanie

Nowy ESET dla firm

Nowy ESET – nowe możliwości

Zupełnie nowa konsola zarządzająca, niezależne agenty pozwalające na lepszą kontrolę nad stacjami roboczymi, pełne wsparcie dla środowisk wirtualnych, deinstalacja innego oprogramowania antywirusowego oraz wiele innych ciekawych funkcji!
Nowy ESET Remote Administrator

Webowa konsola ESET

Nowa konsola ESET Remote Administrator umożliwia wygodne i kompleksowe nadzorowanie bezpieczeństwa całej firmowej infrastruktury.

DESLock+ to zupełnie nowe rozwiązanie do szyfrowania danych, dysków wymiennych, wiadomości email i całych komputerów, przeznaczone zarówno dla użytkowników domowych jak i przede wszystkim dla firm oraz instytucji (banki, urzędy, szpitale).

Dwuskładnikowa autentykacja użytkowników dla zapewnienia jeszcze lepszej ochrony sieci i firmowych danych.

Jesteś administratorem sieci w firmie lub instytucji? Już teraz zarezerwuj sobie miejsce w bezpłatnej eKonferencji online! Poznaj najnowsze rozwiązania ESET i nie tylko. To wszystko bez wychodzenia z biura – na Twoim komputerze!

ESET Skaner online

Darmowy antywirus ESET on-line! Usuń wirusy i robaki ze swojego komputera zupełnie za darmo! Przekonaj się i sprawdź czy Twój program antywirusowy nie pominął jakiegoś zagrożenia.

 


Zaufali nam