DESlock+ szyfrowanie danych

Łatwe, szybkie i pewne szyfrowanie danych

Oprogramowanie DESlock+ służy przede wszystkim do szyfrowania danych na stacjach roboczych i serwerach z systemami Windows. Dzięki programowi ESET Technology Alliance, DESlock jest oferowany wraz z aplikacjami antywirusowymi firmy ESET. Głównym celem projektu ESET Technology Alliance jest dostarczanie klientom pełnego zestawu produktów do kompleksowego zabezpieczenia i ochrony sieci firmowej. Firma DESlock, podobnie jak pozostali uczestnicy projektu ESET Technology Alliance, została wytypowana spośród wyselekcjonowanego grona najlepszych producentów rozwiązań określanych mianem najlepszych w swojej klasie, przeznaczonych do ochrony całej infrastruktury teleinformatycznej. Program do szyfrowania danych DESlock+ to produkt, wykorzystujący niezwykle unikatową architekturę, oferujący swoim użytkownikom i klientom bardzo proste w obsłudze i zarazem niezwykle skutecznie szyfrowanie danych firmowych i nie tylko.

Najważniejsze zalety szyfrowania danych DESlock+

 • Pełne szyfrowanie całej zawartości dysku
  Największy poziom bezpieczeństwa danych zapewnia zaszyfrowanie całego dysku. Z użyciem bardzo skutecznego algorytmu AES o sile 256 bitów, DESlock+ daje gwarancję doskonałej ochrony danych. Zastosowany mechanizm pre-boot authentication, pozwala na autoryzację użytkownika jeszcze zanim uruchomiony zostanie system operacyjny, dzięki temu szyfrowanie z DESlock+ może działać w pełni transparentnie i pozostawać niemal niezauważonym podczas codziennej pracy.
 •  Szyfrowanie dysków przenośnych
  DESlock+ daje możliwość utworzenia specjalnego zaszyfrowanego kontenera (folderu), gdzie będą przechowywane szczególnie wrażliwe dane. W przypadku takiej metody mamy możliwość dołączenia do komputera mobilnej aplikacji DESlock+Go, pozwalającej na odczytanie zaszyfrowanych danych z komputera nawet bez zainstalowanego programu DESlock+.
 •  Szybkie i wygodne szyfrowanie tekstu oraz całych wiadomości e-mail
  Z DESLock+ mamy możliwość szyfrowania dowolnego tekstu, zarówno w całości jak i w postaci wybranych fragmentów. Dzięki wykorzystaniu pełnej integracji DESlock+ z programem pocztowym MS Outlook możliwe jest bardzo wygodne szyfrowanie wiadomości e-mail w tle. Istnieje również możliwość wymiany wiadomości e-mail w postaci zaszyfrowanej również z osobami, które nie korzystają z programu szyfrującego DESlock+.
 • Pełne wsparcie techniczne w języku polskim
  Fachowe wsparcie i pomoc techniczna jest jednym z fundamentów skutecznej obsługi firm i instytucji, korzystających z oprogramowania DESlock+. Wsparcie techniczne dla produktów DESlock jest w pełni świadczone przez certyfikowanych i doświadczonych inżynierów wsparcia, posługujących się językiem polskim.
 • Bezpłatna konsola zarządzająca DESlock w pakiecie
  Konsola DESlock+ Enterprise Server
  umożliwia zarządzanie poszczególnymi użytkownikami, stacjami roboczymi oraz całymi grupami. Informacje o licencji, ustawienia poszczególnych polityk, kluczy szyfrujących czy stacji roboczych mogą być przechowywane w chmurze obliczeniowej, co daje możliwość pełnego zarządzania zaszyfrowanymi komputerami również spoza firmowej sieci.

 

pobierz pełną 30 dniową
wersję programu DESlock+
pobierz ulotkę
programu DESlock+

Zaufali nam