Aktualności

Zmigruj do najnowszych wersji biznesowych rozwiązań ESET

Tylko najnowsze wersje programów antywirusowych ESET dla firm (wersje 6.x oraz późniejsze) znacznie podnoszą skuteczność zabezpieczenia przed zagrożeniami szyfrującymi ransomware.

Warto poświęcić na migrację nieco czasu, by nie dopuścić do sytuacji, w której ransomware zaszyfruje dane pracowników Twojej firmy. (więcej…)

Bezpłatne eKonferencje ESET

Dodane dnia: 12.07.2017

Wiesz jak wykorzystać wszystkie funkcje i możliwości oprogramowania ESET? Zapraszamy do rejestracji i udziału w BEZPŁATNYCH internetowych eKonferencjach prowadzonych na żywo, przez inżynierów rozwiązań ESET.

 

bezpłatne ekonferencje eset

(więcej…)

Pełna ochrona przed Ransomware

Dodane dnia: 08.06.2017

CHROŃ FIRMĘ I SWOJE DANE PRZED ZAGROŻENIAMI SZYFRUJĄCYMI RAZEM Z ESET!

ransomware-esetNajwiększe zagrożenie dla firm na całym świecie stanowi obecnie Ransomware, a ataki związane z tymi zagrożeniami są coraz trudniejsze do wykrycia i zapobiegania. Oszuści celowo jako swoje ofiary wybierają głównie serwery firmowe, gdyż spora część z zaatakowanych przedsiębiorców,mimo braku jakiejkolwiek gwarancji, że uda się odzyskać dane, decyduje się na zapłacenie okupu. (więcej…)

Nowe wymogi bezpieczeństwa – spełnij je szyfrowaniem ESET

RODO - ESETGeneral Data Protection Regulation, w skrócie RODO, w Polsce występuje jako Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Każda firma działająca na terenie Unii Europejskiej, która w jakikolwiek sposób przetwarza dane osobowe zobowiązana jest do spełnienia wytycznych rozporządzenia. (więcej…)

Sposób na wirusa szyfrującego

Dodane dnia: 20.03.2017

Crysis (Win32/Filecoder.Crysis)

Zagrożenie Crysis zidentyfikowane po raz pierwszy w lutym ubiegłego roku, rozprzestrzenia się najczęściej jako załącznik do wiadomości email. Po kliknięciu przez użytkownika załączonego pliku, Crysis instaluje się na urządzeniu i szyfruje wszystkie rodzaje plików (poza plikami systemu) na danym komputerze. Za odblokowanie i deszyfrację plików żąda zapłaty w walucie Bitcoin o równowartości nawet 3600 PLN. Zagrożenie tworzy plik tekstowy z informacją dla użytkownika, jak wpłacić okup i odzyskać dane. (więcej…)

Chroń swoją firmę przed Ransomware

Dodane dnia: 21.02.2017

Nie taki Ransomware straszny… gdy masz ESET

ESET w walce z RansomwareWirusy szyfrujące dane i domagające się okupu za ich odblokowanie – Ransomware, stanowią aktualnie jedno z największych zagrożenie dla firm na całym świecie. Warto wiedzieć, że odpowiednio skonfigurowane rozwiązania ESET pozwalają skutecznie chronić przed takimi właśnie zagrożeniami szyfrującymi. (więcej…)

Dlaczego ESET?

Głównym wyzwaniem dla programu antywirusowego było kompleksowe zabezpieczenie kilkuset komputerów, często pracujących w terenie i korzystających z publicznych sieci wifi. Wcześniej wykorzystywany antywirus w dużej mierze angażował zasoby IT.

Przy wyborze rozwiązania sprawdzanych i testowanych było kilka wiodących rozwiązań, ale to właśnie ESET okazał się najlepszy.

Łatwość instalacji i konfiguracji, przejrzysta konsola zarządzająca oraz niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa spowodował wybór ESET jako najlepsze zabezpieczenie.

 

 

Produkty Roku 2016 IT w Administracji

6 grudnia w Warszawie, podczas Dnia Otwartego IT w Administracji odbyło się uroczyste wręczenie nagród Produkt Roku 2016. Przedstawiciele zwycięskich firm walczących o miano najlepszych odebrali statuetki Produkt Roku 2016 z rąk redaktora naczelnego „IT w Administracji” p. Jacka Orłowskiego. (więcej…)

Gdy potrzebna jest kompleksowa ochrona

Wyjątkowo skuteczna ochrona przy codziennym korzystaniu z Internetu oraz połączenie niezawodnego wykrywania zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem pełnej wydajności.

(więcej…)

Nowy produkt,  dobrze znana jakość – ESET Internet Security

Pełna ochrona podczas codziennego korzystania z internetu – tak w skrócie można opisać nowy ESET Internet Security, program, który łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z niezwykle szybkim działaniem przy zachowaniu pełnej wydajności komputera. (więcej…)


Zaufali nam