Nagroda AV-TEST 2020 dla firmy ESET

Już po raz dziesiąty Instytut AV-TEST przyznaje uznaną na całym świecie nagrodę za najlepsze produkty z zakresu bezpieczeństwa IT. Nagroda 2020 w kategorii testowej bezpieczeństwa systemu Android trafia do produktu „Endpoint Security” od producenta ESET. Program bezpieczeństwa wyróżniał się ciągłymi wybitnymi osiągnięciami, wykazanymi w kompleksowych testach przez cały rok testowy.

csm_avtest_award_2020_best_android_security_eset_90bd90b262

Nagroda AV-TEST dla firmy ESET – certyfikowany dowód najwyższej doskonałości

Dzięki programowi ESET Endpoint Security, producentowi – firmie ESET udało się w 2020 r. wykazać się w konkurencyjnych produktach korporacyjnych na Androida jako przełom w nieustannej walce z cyberprzestępcami.

ESET był w stanie wyznaczyć nowe standardy w zakresie zapobiegania zagrożeniom dla urządzeń mobilnych używanych w środowisku korporacyjnym. Przez cały okres testowy 2020 ESET Endpoint Security okazał się doskonałym rozwiązaniem w zakresie ochrony przed atakami na biznesowe urządzenia mobilne i tym samym otrzymał nagrodę Best Android Security 2020 Award.

 

Dzięki rozwiązaniu ESET Endpoint Security firma ESET ustanowiła nowe standardy w zakresie ochrony urządzeń z systemem Android dla użytkowników biznesowych. Ci, którzy oczekują dobrej ochrony podczas podróży służbowych lub pracy w biurze, nie mogą ignorować rozwiązania ESET” – mówi Andreas Marx, dyrektor generalny AV-TEST.

 

 

 

 

Źródło: https://www.av-test.org/en/news/av-test-award-2020-for-eset/


Zaufali nam