Zmiany w pakietach rozwiązań biznesowych ESET

Zmiany nazw rozwiązań ESET

 

Od 3 lutego 2020 roku ESET zmienia nazwy oraz dostępność wybranych pakietów biznesowych rozwiązań ESET. Zmiany nazewnictwa w portfolio producenta ESET podyktowane zostały globalną unifikacją nazewnictwa rozwiązań biznesowych ESET.

Co dokładnie się zmienia?

Aktualna nazwa pakietu do ochrony stacji roboczych ESET Endpoint Antivirus Client, traci przyrostek „Client”, podobnie zmienia się nazwa rozwiązania ESET Endpoint Security Client, od 3 lutego będzie to po prostu ESET Endpoint Security.

Nieco większa zmiana dotyczy rozwiązań do ochrony stacji roboczych i serwerów. ESET Endpoint Antivirus Suite zmienia nazwę na ESET Endpoint Protection Standard, natomiast ESET Endpoint Security Suite przechodzi na ESET Endpoint Protection Advanced.

W programach Endpoint Protection Standard oraz Endpoint Protection Advanced w ilości od 25 licencji zniesiona zostaje ograniczenie liczby serwerów do 30% ilości licencji.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, który produkt ESETa sprawdzi się lepiej w Twojej sieci – skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.


Zaufali nam