Scalenie licencji oraz rozszerzenie licencji ESET

Zapewne wielu z użytkowników oprogramowania ESET wie, że nowe licencje na oprogramowanie antywirusowe ESET standardowo dostępne są w okresach na 1, 2 lub 3 lata. To samo dotyczy się przedłużenia posiadanych już licencji. Mało kto jednak wie, że licencję ESET możemy dowolnie rozszerzać nawet w trakcie jej trwania. Bardzo często można spotkać sytuację wykorzystywania wielu pojedynczych licencji, z różnymi terminami końca licencji oraz różnymi nazwami użytkownika w ramach 1 firmy. Jest to jak najbardziej zgodne z warunkami licencji, ale scalenie i zakup jednej wielostanowiskowej licencji będzie o wiele korzystniejszy.

Rozszerzenie licencji ESET

W przypadku rozszerzenia licencji ESET możemy wykonać do w dowolnym momencie – nie musimy czekać do chwili przedłużania licencji. Przykładowo, jeśli posiadamy program ESET Endpoint Antivirus z licencją do 17.08.2014r. dla 5 użytkowników i chcielibyśmy rozszerzyć licencję o 1 stanowisko możemy to zrobić w dowolnym czasie. Przyjmując, że rozszerzenie zamawiamy 10.04.2014r. finalnie po rozszerzeniu będziemy mieli 6 licencji ESET Endpoint Antivirus ważnych do 10.04.2015r. Jest to tzw. rozszerzenie z wyrównaniem serwisów. Dzięki temu zachowujemy 1 spójną licencję na wszystkie komputery znacznie ułatwiając w ten sposób zarządzanie licencjami. Licencja może być rozszerzana wielokrotnie (np. co miesiąc możemy dodawać 1 nową licencję).

Scalenie licencji ESET

W sytuacji kiedy mamy kilka różnych licencji na programy ESET dla jednego odbiorcy mamy możliwość scalenia licencji w czasie przedłużania, uzyskując w ten sposób lepsze ceny oraz jedną wspólną nazwę użytkownika EAV, co ułatwia zarządzanie licencjami. Lepsze ceny na zakup scalonej licencji wynikają z przejścia do korzystniejszego przedziału zakupowego.

 

Jeśli nie jesteś pewien jak możesz najkorzystniej przedłużyć, scalić lub rozszerzyć Swoją licencję ESET, skontaktuj się z nami. Nasi certyfikowani konsultanci wybiorą i zaproponują najlepszy wariant.


Zaufali nam