ESET Technology Alliance i szyfrowanie danych

ESET Technology Alliance

szyfrowanie-danych-plPod koniec ubiegłego roku firma DESlock ze swoim produktem przeznaczonym do szyfrowania danych DESlock+, dołączyła do programu ESET Technology Alliance, którego głównym celem jest współpraca pomiędzy różnymi producentami rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT. Ideą, która przyświeca ESET Technology Alliance jest dostarczenie pełnej i kompleksowej ochrony każdego elementu w sieci firmowej.

 

Firma DESlock została wybrana przez ESET spośród starannie wyselekcjonowanego grona najlepszych w swojej klasie producentów rozwiązań dedykowanych do zabezpieczania infrastruktury teleinformatycznej.

 

Dzięki nawiązanej współpracy z firmą DESlock, firma ESET oraz dystrybutorzy rozwiązań antywirusowych ESET mogą oferować swoim klientom skuteczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie do szyfrowania danych, wykorzystujące unikatową architekturę.

 

Wszystkich użytkowników i administratorów zainteresowanych tematyką szyfrowania danych zapraszamy na nasza stronę: www.szyfrowanie-danych.pl, która w całości została poświęcona tematyce szyfrowania danych rozwiązaniem DESlock+.

 

Odwiedź naszą stronę www.szyfrowanie-danych.pl i sprawdź jak możesz za darmo szyfrować pocztę e-mail, w jaki sposób zabezpieczyć swój dysk przed dostępem niepowołanych osób.


Zaufali nam