ESET kupuje DESlock+

Producent rozwiązań antywirusowych ESET poinformował o podjęciu decyzji zakupu firmy DESlock+ zajmującej się tworzeniem aplikacji szyfrujących dane. ESET zapowiedział integrację programu szyfrującego DESlock+ ze swoimi rozwiązaniami. Warto dodać, że przez ostatnie dwa lata rozwiązania do szyfrowania DESlock+ były dostępne w Polsce w ramach programu współpracy technologicznej ESET Technology Alliance.

 

Przejęta przez ESETa firma DESlock+ ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii i specjalizuje się w rozwiązaniach do szyfrowania danych. Firma DESlock+ była pierwszym partnerem ESET Technology Alliance, powstałego z inicjatywy firmy ESET, którego głównym celem jest nawiązanie współpracy pomiędzy producentami różnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa IT, by zaoferować klientom ESET kompleksowe narzędzia do ochrony sieci.

 

Rozwiązania do szyfrowania danych DESlock+ to doskonałe narzędzie do zabezpieczania stacji roboczych firm i użytkowników indywidualnych, pracujących w oparciu o system Windows. DESlock korzysta ze znanych algorytmów szyfrujących AES, Triple DES oraz Blowfish i daje możliwość integracji z programem MS Outlook.


Zaufali nam